Autori Tema: Barcaleta erotike.  (Lexuar 268 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë almaalma

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 6
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Barcaleta erotike.
« Me: Mars 22, 2019, 02:03:51 MD »
Ja disa:
-----------------
Nje cun dhe nje goce po rrinin bashke dhe vajza gjith kuriozitet i thote cunit:
Vajza: Ej po ju cunat ca thoni kur kalojme ne rruge zakonisht...?
Cuni: themi - ej ej shife ca p*** ajo qe po kalon -
Ndersa cuni gjith kuriozitet i thote goces:
Cuni: Ca thoni ju gocet kur kalojme ne rruges...?
Vajza: Themi - ej ej vajza shife ca k*** qe po kalon.....
----------------------
Ne nje fshat dy shok Gjeloshi me Tomen po kalonin afer varrezave kur shohin nje grua te veje qe renkonte prane varrit te te shoqit...Toma qe ndjen keqardhje per gruan e ve thote: e Gjora qe kur i vdic burri nuk ben gje tjeter vec i lutet Zotit qe ta marre edhe ate, e nuk pranon me te martohet...
-Cudi -thote Gjelosh-un ve bast se e q* qe tani
-Jo ore se eshte gru e ndershme,po po ja rrite te jap dy qete e mi
Afohet Gjeloshi afer gruas dhe perkulet mbi varrin afer duke u ankuar,gruaje e sheh dhe e pyet se kush i kishte vdekur
-gruaja i ziu un-thote gjeloshi
_Po nga se
-Po ja po benim dashuri e un e q* aq fort sa vdic e shkreta
-vertete edhe un dua te vdes
-nese do un te q* se me vjen qynah per ty
-po aman se nuk duroj me te rri pa burrin tim ,shkojme poshte qinarit
Siper ne qinar ishte Toma qe po shikonte e ndersa kto te dy po e benin gruaja bertet -"O dil o shpirti i zi "
-Toma: -Me det per qet e mi se nuk del shpirti tu u q*
---------------------------------
Një djalit 17 vjeq i thot i jati: "Tapo vijn gjyshat dhe i duhet me i liru dhomen se shpia ishte e vogel". Kur mrriten gjyshat dhe shkunen me fjet djali shkoi me ba shurren kur dëgjoi nanen e vet tu bërtit hapi derën e shikoj të atin tuj q* nanen. Mavon i jati dëgjoi nanen e ti tu bërtit hapi deren e dhoms e shikoi të jatin e lidhur dhe siper nanës ti shikoj të birin që po e q****. Ithotë të birit: "Stë vjen turp qa i ban nans?!" I biri i thot: "Ti ishe tuj më q* nanen teme e une po të q** tënden".
-------------------------------
-nje dite Tiku ishte i merzitur dhe u nis ne shkolle ashtu turi varur.
-takohet me shokun e tij dhe i thote:O Tiku cka ke ore njesh?
-eh cka kam,e di ti se cka kam........e kam nje lemsh,ketu brenda ne gjoks,dhe dua te them por smundem,se me mblidhet lemsh.
-largohet shku pa e kuptuar punen e lemshit.
-duke ecur i del para shoqja e tij,ajo e sheh te merzitur dhe e pyet:Tiku cfar ke?
-ahh....e kam nje hall,e kam nje lemsh?!
-verte-thot ajo-ehhh....o Tiku,jemi ne te njejtin hall.
pse? e pyeti Tiku shoqen
-sepse dhe un kam nje lemsh-i pergjigjet ajo
-Aaaa,me fal shoqe, ti nuk ke nje lemsh,por ti ke dy lemsha...-thote Tiku duke i ngulur syte ne gjosin e saj.
-----------------------------
ne morning ne lendine, Mr Wolf tu ndjek Miss Dhine. Runs Miss Dhia si veriu, in front of her vjen xhaxha Ariu:

-Where are you going oj Miss Dhi?
-Mr. Wolf want to q* me!

Comes xhaxha Ariu dalengadale, says to Dhia two three fjale:
-If you suck kete pallen time Mr. Wolf s'te touch asnje qime
...
SHPRESOJ TIU PELQEJNE!!! [zbye]

« Redaktimi i Fundit: Mars 22, 2019, 02:15:31 MD nga almaalma »