Autori Tema: Koinçidenca... ?  (Lexuar 7042 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Koinçidenca... ?
« Pergjigju #15 Me: Nëntor 21, 2008, 10:15:12 MD »
Mjaft interesante  ;)

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Koinçidenca... ?
« Pergjigju #16 Me: Mars 15, 2010, 11:05:14 PD »
Super  [smiley1]

Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Koinçidenca... ?
« Pergjigju #17 Me: Tetor 17, 2010, 07:02:51 MD »
Çifti amerikan nga Rockfordi në Michingan para disa ditësh festoi lindjen e vajzës së tyre Cearrae, e cila lindi më 10.10.2010. Megjithatë, ata kanë edhe dy fëmijë të cilët po ashtu kanë lindur në data të pazakonta.

Lindjes së vajzës Cearrae i parapriu lindja e djalit më 9.9.2009, si dhe lindja e vajzës tjetër e cila lindi më 8.8.2008.

Fëmija i parë është lindur saktë me kohë, ndërsa i dyti disa ditë më herët, edhe pse ishte paraparë të lindte më 20 shtator. Fëmija i tretë po ashtu lindi më herët, pasi mjekët dëshironin të parandalonin komplikimet e mundshme shëndetësore tek beba e porsalindur.
Someone tell me what's a man to do !!!

Jashtë Linjë crystal

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 15
 • Popullariteti: 0
 • No Nastradini? No Party!
Koinçidenca... ?
« Pergjigju #18 Me: Gusht 29, 2015, 10:59:27 MD »
rastesia nuk ekziston,,, sepse per cdo gje ekziston nje shkak. rastesia eshte nje shkak i panjohur ende.