Autori Tema: Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit  (Lexuar 5189 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit
« Me: Gusht 30, 2009, 11:50:05 MD »
Prej disa vitesh nuk degjohej me per te, por fale tashme monstra e Loknesit po permendet serish.

Krijesa misterioze e liqenit ne nje lokalitet malor te Skocise rishfaqet pasi ate ka arritur ta shikoje Google Earth. Fotoja e marre nga porogrami i specializuar i Google eshte publikuar ne faqen e pare te tabloidit britanik “The Sun”.

Ne pamjet e publikuara shihet nje krijese me trup oval dhe nje pjese e te pasme te cuditshme qe mendohet te jete bishti. Legjenda e monstres se Loknesit ka marre jete qe ne vitet ’30 kur u shfaqen edhe fotot e para. Koordinatat e fotos se Google Earth jane 57'12'52.13'N-4'34'14.16'W.

Ja dhe pamja e mare drejtperdrejt nga Google Earth.

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit
« Pergjigju #1 Me: Janar 14, 2010, 05:37:31 MD »
 [worried] [worried] [worried]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 10, 2010, 07:36:33 MD »
Eshte kallamar gjigand ateher?

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 15, 2010, 09:01:06 MD »
Se mos eshte e vertet..... [laughing] .... e kemi larg Skocine per fat!   [tongue3]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 18, 2010, 10:59:48 PD »
ti po e ke larg  Skocin une jo ;D  megjithate hajm friken me buk lol

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 18, 2010, 07:11:46 MD »
Perbindshat shfaqen kudo ... rendesi ka mos jene te demshem .

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Skoci, rishfaqet perbindeshi i Loknesit
« Pergjigju #6 Me: Tetor 21, 2014, 05:26:33 MD »
Kujdes ju te skocise mos ju haje :P