Autori Tema: Horoskopi per vitin 2011  (Lexuar 2667 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Horoskopi per vitin 2011
« Me: Dhjetor 28, 2010, 11:03:47 MD »
Si do të jetë viti 2011 për ata që kërkojnë të gjejnë njeriun e tyre të jetës? Po për ata që shpresojnë të kenë më shumë fat, të gjejnë një punë më të mirë apo të fitojnë më shumë para? Horoskopi për 365 ditët e ardhshme mund të zbulojë pak nga ajo që do të na ndodhë duke nisur nga 1 janari.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dashi – Duhet të mbështetet në intuitën e tij. Yjet favorizojnë një plan të ri dhe ndryshime të mëdha duke nisur nga vera deri në dhjetorin e 2011-s.

Demi – Duhet të mbështetet në fuqitë e tij, që e kanë shndërruar në një prej shenjave dominante. Probleme do të shfaqen në aspektin profesional dhe ato mund të zgjidhen vetëm me këmbëngulje dhe shumë energji.

Binjakët – Priten ndryshime në jetën personale. Shumë prej të lindurve të kësaj shenje do të takojnë partnerin e duhur. Nuk duhet të keni frikë për të marrë iniciativa, fati do të jetë në krahun tuaj.

Gaforrja – Mënyra e vetme për të patur sukses është duke u mbështetur në punën e grupit. Do të ishte mirë që të besonit më shumë në fjalën e të tjerëve.

Luani – Duhet t’i kujtojë vetes në momentet e nervozizmit se vetpërmbajtja është një veti e çmuar. Diçka e vështirë për Luanin është të mbështetet tek njerëzit e tjerë, por në vitin pasardhës fati nuk do të favorizojë ata që do të punojnë të vetëm.

Virgjëresha – Një vit shumë i mirë. Të lindurit e kësaj shenje do të jenë në gjendje të rifitojnë besueshmërinë me të tjerët. Ndryshime në jetën personale dhe përmirësim i gjendjes financiare.

Peshorja – Një vit i mirë për ata që kanë lënë punë përgjysmë në 2010-n. Projektet e reja gjithashtu do të jenë të favorizuara.

Akrepi – 2011-ta rrezikon të jetë një test i vërtetë, që mund të kalohet me humbje minimale vetëm maturi dhe vendime të peshuara mirë. 

Shigjetari – Do të provojë një numër ngjarjesh të paharrueshme dhe pothuajse të gjitha do të jenë me përmbajtje pozitive.

Bricjapi – Fati do të favorizojë ata që kanë projekte në kokë, ndërsa suksesi do të shoqërojë jetën profesionale.

Ujori – Mund të çlirohet prej pengjeve të së shkuarës dhe të ndiejë në vetvete atë aftësi që e bën të ketë vetbesim në jetën profesionale.

Peshqit – Do të shkëlqejnë dhe fitojnë shumë simpati nëpërmjet sharmit të tyre. Një kohë e mirë për karrierat, por vetëm për ata që janë diplomatë të aftë.

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Horoskopi per vitin 2011
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 29, 2010, 07:04:39 PD »
Peshorja qenka OK!
Ti bohan prit dhe kte vit ti lejm pergjys kto pune se me per hajer do jete!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Horoskopi per vitin 2011
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 29, 2010, 08:51:37 PD »
Peshorja qenka OK!
Ti bohan prit dhe kte vit ti lejm pergjys kto pune se me per hajer do jete!
Shigjetari – Do të provojë një numër ngjarjesh të paharrueshme dhe pothuajse të gjitha do të jenë me përmbajtje pozitive.
P.S. Po pres dhe pak fare  [smiley1]

Jashtë Linjë inaaaa

 • Dashuria nuk eshte te gjesh nje person me te cilin te jetosh,por dashuria e vertete eshte te gjesh nje person pa te cilin nuk jeton dot.........
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8974
 • Popullariteti: 115
 • Dashuria eshte para se gjithash dhurate vetvetes
Horoskopi per vitin 2011
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 29, 2010, 09:05:52 PD »
P.s:TDU SHUM!