Autori Tema: Horoskopi Indian  (Lexuar 9769 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Horoskopi Indian
« Pergjigju #30 Me: Tetor 31, 2010, 07:59:52 MD »
iness rilli?  [blinkyeye]

po mi,  me shkonin edhe te tera karakteristikat e shenjes
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Horoskopi Indian
« Pergjigju #31 Me: Tetor 31, 2010, 08:01:23 MD »

Bea, akrepi jam...se jam edhe nen shenjen time keto kohe
Qekemi komshie mi  [laugh1] Dil e pime nanji kafe  ;)

Po,te kisha lindur edhe 3-4 dite me pas...do te ishim ne te njejten shtepi :D
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Horoskopi Indian
« Pergjigju #32 Me: Tetor 31, 2010, 08:04:53 MD »
Jo jo iness dale se une e kalova shenjen  time  ;)

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Horoskopi Indian
« Pergjigju #33 Me: Tetor 31, 2010, 08:05:39 MD »
iness rilli?  [blinkyeye]

po mi,  me shkonin edhe te tera karakteristikat e shenjes


ka te drejte Kami, nuk te shkon dhe aq shume shenja e gjarprit...ka shume "helm"...
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Horoskopi Indian
« Pergjigju #34 Me: Tetor 31, 2010, 08:06:26 MD »
ahahah sorkadhe po mua me shkon?  [rolleyes1]

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Horoskopi Indian
« Pergjigju #35 Me: Tetor 31, 2010, 08:08:45 MD »
"Në shumë kultura gjarpri do të thotë respekt ngase konsiderohet mbrojtës i mistereve të jetës. Personat e lindur në këtë shenjë posedojnë aftësi të gjykimit të gjërave dhe kanë një intuitë shumë të zhvilluar, po ashtu janë ekspertë për shpirtin e njeriut. Janë shumë realë dhe vështirë të kontrollohen nga të tjerët."


fola per keto karakteristika, keto gjarperi permendet pozitivisht, do jete gjarper johelmues ;D
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Horoskopi Indian
« Pergjigju #36 Me: Tetor 31, 2010, 08:17:26 MD »
ahahah sorkadhe po mua me shkon?  [rolleyes1]

ne te dyja na pershtatet si dorashke
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Horoskopi Indian
« Pergjigju #37 Me: Tetor 31, 2010, 08:18:06 MD »
te hengsha bishtin ty  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Horoskopi Indian
« Pergjigju #38 Me: Tetor 31, 2010, 08:23:43 MD »
te hengsha bishtin ty  [laugh1] [laugh1]
[laugh1] [laugh1]

po cfare helmi moj zemel..e kam futur helmin 5 here ne thonjeza si ma keqkuptuat?

"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • **
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Horoskopi Indian
« Pergjigju #39 Me: Nëntor 01, 2010, 08:34:34 PD »
te hengsha bishtin ty  [laugh1] [laugh1]
[laugh1] [laugh1]

po cfare helmi moj zemel..e kam futur helmin 5 here ne thonjeza si ma keqkuptuat?


Vetem un arrij te te kuptoj ty  [laugh1]

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Horoskopi Indian
« Pergjigju #40 Me: Nëntor 04, 2010, 07:21:19 MD »

Salmoni (Luani) 22.7. - 21.8.

Tiparet: vetëbesimi

Forca dhe pasioni i brendshëm i salmonit njerëzve të lindur në këtë shenjë u fal fuqi të kapërcejnë të gjitha sfidat dhe vështirësitë me krenari. Pra janë shumë krenarë, spontanë dhe të vendosur. Janë të guximshëm, ambiciozë dhe janë të etshëm për sukses. Janë të vendosur si udhëheqës. Në jetë dëshirojnë të dominojnë ngase aty janë më të mirët.


interesante vertete
shenja e Luanit ,ne indiance paska marre emrin e llojit te peshkut i cili eshte i preferuar per mua  :D

Jashtë Linjë Katilja

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 244
 • Popullariteti: 1
 • Burrelsja
Horoskopi Indian
« Pergjigju #41 Me: Shtator 07, 2014, 06:38:16 MD »
Qukapiku (Gaforrja) 21.6. - 21.7.

Tiparet: ndjeshmëria

Personat e lindur në shenjën e qukapikut gjithmonë kërkojnë siguri dhe mbrojtje dhe shpesh janë të brengosur shkaku i ndjeshmërisë së tyre. Adhurojnë shtëpinë e tyre dhe janë shumë të ndjeshëm. Posedojnë imagjinatë të bujshme dhe vuajnë nga ndryshimi i rrënjësishëm i disponimit. Qëllimi jetësor i tyre është të jetojnë në harmoni me të tjerët.