Autori Tema: Zetaniche - Affiliate Network  (Lexuar 604 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Sally89

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Zetaniche - Affiliate Network
« Me: Qershor 14, 2017, 12:39:59 MD »
Përshëndetje të gjithëve,

nuk jam i sigurtë nëse ky forum është i lidhur fort me marketingun e përkatësisë, por më lini t'ju prezantoj një nga mënyrat më të përfitueshme për të fituar para dhe për të ndërtuar biznes të suksesshëm në botën online- duke promovuar oferta përmes përkatësisë. Për të gjithë përkatësit atje, lërmëni t'ju prezantoj rrjetin tonë të përkatësisë Zetaniche (https://zetaniche.com/).

Zetaniche është një rrjet përkatësie i bazuar në performancë dhe është themeluar në 2015 dhe ka një grup profesionistësh pas tyre me më shumë se 15 vjet eksperiencë në industri.

Zetaniche, ka të gjithë fokusin në përdorimin e aftësive dhe njohurive për ti dhënë përkatësve të tyre shancin për të promovuar disa nga produktet më të famshme në Mainstream dhe te Rritur si: shëndet, bukuri, humbje peshe dhe ne kategorinë e takimeve, në shtete që nuk janë akoma të eksploruara por kanë potencial të madh.

Pra, ne operojmë në vende si: Rumania, Finlanda, Bullgaria, lituania, Bosnja. Shqipëria, Kroacia, Serbia, Sllovenia, Sllovakia, Letonia, Mali i Zi, Qipro, Çekia, Estonia, Portugalia, Maqedonia, Kazakistani, Maroku, Bjellorusia, Greqia, Italia, Polonia, Ukraina.
.
Për përkatësit tanë ne ofrojmë faqe të përkthyera në gjuhën e tyre të lindjes të një shteti për të cilin produkti është i bërë, dhe në këtë mënyrë ne i japin mundësinë për të arritur audiencën e duhur.

Besoj jeni të interesuar për pagesën dhe për opsionet dhe kushtet. Pagesat bëhen në bazë mujore, me shumë minimale prej 50€ për Paxum dhe Payoneer dhe 100€ për Wire. Ne ofrojmë pagesa javore dhe dy javore për përkatësit që fitojnë 1000€, ose 1500€.

Manaxherët e përkatësisë dhe suporti ynë i dedikuar do ju ndihmojë me kënaqësi që të arrini qëllimet e dëshiruara dhe të maksimizoni të ardhurat me promocionet e produkteve tona. Për informacione të mëtejshme, vizitoni faqen tonë të uebit dhe gjeni aty detajet e kontakteve tona.