Autori Tema: Motor Kerkim ne gjuhen Shqipe Kosovagoogle.com  (Lexuar 1100 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Kosovari

  • ne rritje..
  • **
  • Postime: 56
  • Popullariteti: 0
    • Qerkinaj FoRuM
Motor Kerkim ne gjuhen Shqipe Kosovagoogle.com
« Me: Shtator 01, 2007, 01:11:29 PD »
*

Me ne funde edhe ne kosove  www.kosovagoogle.com   Mundsia me e mire te kerkoni ne gjuhen shqipe

*
*Po nuk e njohe hidherimin, nuk do te kuptosh dhe gezimin
*C'ke moj zemer qe renkon; koka ben, koka peson
*Ai qe lakmon me shume, eshte gjithmone i varfer