Autori Tema: Kenge Shqiptare  (Lexuar 5179 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kenge Shqiptare
« Me: Prill 14, 2008, 01:12:54 PD »
Per te shkarkuar ose degjuar kenge Shqiptare online mund te perdorni kete adrese:

http://shqip.kenge.org

Eshte database me i madh shqiptar me mbi 10 000 kenge.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Kenge Shqiptare
« Pergjigju #1 Me: Prill 15, 2008, 01:13:06 PD »
Paska bere goxha pune ai qe e ka ndertuar.  :)
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kenge Shqiptare
« Pergjigju #2 Me: Prill 15, 2008, 04:19:46 MD »
Paska bere goxha pune ai qe e ka ndertuar.  :)

Eshte faqe fantastike per te degjuar ose shkarkuar muzike shqiptare. Gjithashtu kerkon edhe video muzikore.

http://shqip.kenge.org
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kenge Shqiptare
« Pergjigju #3 Me: Prill 17, 2008, 03:59:38 MD »
E lezetshme :) te qetesonka syte ngjyra ne kohen qe kerkon kenge :D

Jashtë Linjë ines83

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 70
 • Popullariteti: 0
 • what goes around, comes around
Kenge Shqiptare
« Pergjigju #4 Me: Prill 17, 2008, 10:26:55 MD »
  ;D goxha pune te mire pasket bere...
...what goes around, comes around...

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kenge Shqiptare
« Pergjigju #5 Me: Prill 18, 2008, 12:21:33 PD »
  ;D goxha pune te mire pasket bere...

Perdore mire ines83  :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ines83

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 70
 • Popullariteti: 0
 • what goes around, comes around
Kenge Shqiptare
« Pergjigju #6 Me: Prill 20, 2008, 03:45:12 MD »
  ;D goxha pune te mire pasket bere...

Perdore mire ines83  :P

pa merak, i dashur, po ngeca do te kerkoj ndihmen tende
...what goes around, comes around...

Jashtë Linjë Xhulian

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 155
 • Popullariteti: 0
Kenge Shqiptare
« Pergjigju #7 Me: Prill 26, 2008, 11:59:09 PD »
  ;D goxha pune te mire pasket bere...

Perdore mire ines83  :P

pa merak, i dashur, po ngeca do te kerkoj ndihmen tende

Nese ngec me fol mua ines se tajap une nje te shtyre, lere luxorin  :P ( po bej shaka) .

E bukur faqja e shtova tek Bookmark.
Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score..
On and on!
Does anybody know what we are looking for?

Jashtë Linjë Gothic_Girl

 • Highlander Girl
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: 0
Kenge Shqiptare
« Pergjigju #8 Me: Prill 26, 2008, 09:08:06 MD »
Po per kenge te huaja keni ndonje faqe?
Alla fine ne rimarà soltanto una .

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Kenge Shqiptare
« Pergjigju #9 Me: Maj 11, 2008, 08:48:34 MD »
Po per kenge te huaja keni ndonje faqe?

Per kenge te huaja ke dy menyra Gothic Girl:
1 - Te shkosh tek rubrika e shkarkimeve ketu ne forum ne kete adrese: http://www.nastradini.org/Forumi/index.php?board=23.0
Aty n00b, sala, dhe disa persona te tjere vendosin linke me albumet e fundit muzikore boterore.
Nese Albumi apo kenga qe ti deshiron nuk gjendet aty: Ti mund te besh nje kerkese tek tema " Kerkesa".

2- Mund te shkosh tek kjo adrese: www.nastradini.com/kerko/ dhe te shkruash kengen apo albumin qe deshiron.

Te keshilloj te perdores menyren e pare sepse jan linke qe i shkarkon direkt ne Rapidshare ose Megaupload ne menyre shume te shpejte:

Pra hyr ketu: http://www.nastradini.org/Forumi/index.php?board=23.0


 

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Kenge Shqiptare
« Pergjigju #10 Me: Dhjetor 13, 2009, 03:39:20 PD »
Per te shkarkuar ose degjuar kenge Shqiptare online mund te perdorni kete adrese:

http://shqip.kenge.org

Eshte database me i madh shqiptar me mbi 10 000 kenge.

e din qe nuk hapet ky link luxor?
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!