Autori Tema: Faqa Me e Re Per Njohje Online!  (Lexuar 140 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë WORLD

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Faqa Me e Re Per Njohje Online!
« Me: Nëntor 22, 2018, 09:42:09 MD »
http://wWw.Caplini.nl & http://WwW.Knaquirc.Com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar.
Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq!
Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.