Autori Tema: Bisedo ne Chat Shqiptar e argetohu me vajza dhe djeme nga Shqiperia & Kosova.  (Lexuar 313 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë FrediK

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 2
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
http://chatoshqip.com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje chat Shqiptar.
Nuk eshte e thene se, bisedimi ne nje Chat Shqipetar nuk do te sjelle njohjen e nje shoku apo nje shoqeje te mire, ndoshta edhe me shume se kaq!
Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.