Autori Tema: Video Humoristike Me Babagjyshin E Vitit Te Ri :):)  (Lexuar 2239 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Video Humoristike Me Babagjyshin E Vitit Te Ri :):)
« Me: Dhjetor 07, 2009, 07:08:31 MD »Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Video Humoristike Me Babagjyshin E Vitit Te Ri :):)
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 07, 2009, 07:33:02 MD »
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Video Humoristike Me Babagjyshin E Vitit Te Ri :):)
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 07, 2009, 07:34:06 MD »
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Video Humoristike Me Babagjyshin E Vitit Te Ri :):)
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 07, 2009, 07:47:39 MD »
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Video Humoristike Me Babagjyshin E Vitit Te Ri :):)
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 08, 2009, 01:37:16 PD »
looooool ja dhe babagjyshi im kshtu e imagjinoja  [cheesy1] [cheesy1]