Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Video humoristike => Tema është filluar nga: WiLD-CHeRRy ne Nëntor 01, 2007, 12:56:58 PD

Titulli: TV TITANIKU
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Nëntor 01, 2007, 12:56:58 PD
TV TITANIKE interviste me Sali Berishen  :D
http://video.google.com/videoplay?docid=2642084229546195909&q=filma+humoristike+shqiptare&total=32&start=10&num=10&so=0&type=search&plindex=8