Autori Tema: Si te cosh nje femer ne shtat!  (Lexuar 2075 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Ankel

  • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
  • anetare i/e nderuar
  • ****
  • Postime: 524
  • Popullariteti: 3
  • Durim,Qetesi,Reflektim
Si te cosh nje femer ne shtat!
« Me: Mars 06, 2012, 12:31:54 PD »
p.s ne "shtrat"  [laugh1]

Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.