Autori Tema: Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa  (Lexuar 15952 herë)

0 Anëtare dhe 2 Vizitore po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #15 Me: Shkurt 17, 2010, 11:36:51 MD »
 [laugh1]  [laugh1]


Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #16 Me: Shkurt 18, 2010, 12:03:31 PD »
ngordhsh ishalla se na shkrive...e po ta vesh re jan serioz ne ate qe bejne  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

nje perde mbas vetes po te kishin var kishte dal goxha videoklip...si ca tek bbf  [teasing] [rlmao] <fresk>

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #17 Me: Shkurt 18, 2010, 12:09:53 PD »
qyqa  [shocked1]  tani lexova komentet e videos...qenka dhe nje shakator tjeter qe i paska shku menja te perdja... :D

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #18 Me: Shkurt 18, 2010, 12:42:46 PD »
ngordhsh ishalla se na shkrive...e po ta vesh re jan serioz ne ate qe bejne  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

nje perde mbas vetes po te kishin var kishte dal goxha videoklip...si ca tek bbf  [teasing] [rlmao] <fresk>

Aman se une jam shkrire x vete.Po me e bukura eshte se jane te bindur  [laugh1] Le pastaj te mos flasim x syzet  [rlmao]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #19 Me: Shkurt 18, 2010, 01:03:34 PD »
ngordhsh ishalla se na shkrive...e po ta vesh re jan serioz ne ate qe bejne  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

nje perde mbas vetes po te kishin var kishte dal goxha videoklip...si ca tek bbf  [teasing] [rlmao] <fresk>

Aman se une jam shkrire x vete.Po me e bukura eshte se jane te bindur  [laugh1] Le pastaj te mos flasim x syzet  [rlmao]
po praaa... syzet   [rlmao] [rlmao] ... cuditem si ska vesh nai mini ajo goca , te improvizume me nai kanatjere  >:D

ai cuni sdinte me lujt as gojen...ahhh vend i varfer   [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] <fresk>

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #20 Me: Mars 06, 2010, 02:19:16 MD »
Po bejne karriere keta  [laughing]


Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #21 Me: Mars 06, 2010, 02:23:48 MD »
Po bejne karriere keta  [laughing]


[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Po sa te sigurt jan per ate qe bejn   [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #22 Me: Mars 06, 2010, 02:24:54 MD »
Po bejne karriere keta  [laughing]


muahhhhhhhhhahahaahahahahahahahahaaaaaaaaaa

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #23 Me: Mars 06, 2010, 02:25:31 MD »
A ja pate syte,se u vu dhe ne poze vajza  [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #24 Me: Mars 06, 2010, 02:27:06 MD »
A ja pate syte,se u vu dhe ne poze vajza  [rlmao]
[laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #25 Me: Mars 06, 2010, 02:48:19 MD »
O zot,s'kam komente.. [laugh1]


Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #26 Me: Mars 06, 2010, 02:52:49 MD »
Ou shit,they are 2 little dumper..... [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1] [cheesy1]

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #27 Me: Prill 14, 2010, 11:31:56 MD »
Hahah edhe karagjoz  [cheesy1]


Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #28 Me: Prill 28, 2010, 10:35:38 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #29 Me: Qershor 01, 2010, 10:50:02 MD »


 [laugh1]