Autori Tema: Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa  (Lexuar 16053 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
the best
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 27, 2007, 05:56:28 PD nga Pleshti »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 27, 2007, 05:57:02 PD »
Katundarja do te bej Lap Dance hahahahahaahahahaa

« Redaktimi i Fundit: Nëntor 27, 2007, 05:59:55 PD nga Pleshti »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 27, 2007, 03:51:03 MD »
Fantastike keto te dyja. hahahaha

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #3 Me: Prill 02, 2009, 05:29:49 MD »
hahahahaa eh droga shkrete  ;D

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #4 Me: Prill 02, 2009, 08:21:14 MD »
Me kish mare malli edhe vete per ti pare :)
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #5 Me: Maj 02, 2009, 12:31:40 PD »
 [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #6 Me: Maj 02, 2009, 09:08:24 PD »
Hahahahahha apapapapap
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #7 Me: Maj 27, 2009, 02:33:09 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436

Jashtë Linjë Bul

 • THE END
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3744
 • Popullariteti: 58
 • Ndodhit qe te lendojn jan edukative.
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #9 Me: Qershor 29, 2009, 11:25:09 MD »
E verteta nuk eshte cdo here e bukur, por etja per te PO .

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #10 Me: Qershor 30, 2009, 09:55:01 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë agas

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 231
 • Popullariteti: 2
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #11 Me: Korrik 27, 2009, 10:30:54 MD »
Do kete qene ne kulmin e qejfit ,mos ja vini re.
Shqiperia etnike e vetmja alternative bashkimi i shqiptareve ne nje shtet te vetem kombetar.

Jashtë Linjë fissi01

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 80
 • Popullariteti: 1
 • fIssI
  • fissi01
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #12 Me: Gusht 08, 2009, 09:44:26 MD »
hahah [party] [zbwink]

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #13 Me: Janar 18, 2010, 12:12:40 PD »
sa kurioze  jan  grat  per  madhsin  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Si keto nuk keni pare kurre!!!! gagagagagagagagaagagagagagagagaa
« Pergjigju #14 Me: Shkurt 17, 2010, 01:59:59 MD »
Katundarja do te bej Lap Dance hahahahahaahahahaaHahaha.E paska x here te pare,fillimi i karrieres  [tongue3]