Autori Tema: Shikoni sa Shkerdhat ky femija . hahahahaahaa  (Lexuar 12911 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 27, 2007, 01:09:33 PD nga Nastradini »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë BeBe-GaL

 • VLoNJaTe
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 28
 • Popullariteti: -1
Shikoni sa Shkerdhat ky femija . hahahahaahaa
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 27, 2007, 01:52:44 PD »
http://video.libero.it/app/play?id=28a17801845ea8a91cb44ac942dd3432

...

hahahahahahahahaahhahaaaaa....epo kur ka dhe ky b*ile per ate pune :D :D :D hahahahahahaaaa...
"Every beauty which is seen here below by persons
of perception resemble more than anything else that celestial
source from which we all are come...."
-Michelangelo (1475-1564)

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Shikoni sa Shkerdhat ky femija . hahahahaahaa
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 04, 2007, 05:52:19 MD »
http://video.libero.it/app/play?id=681f33f867831391946de4e11490b967

Kur lindi.

Hahahahhaha sa kam qesh kujt i bie doc ashtu eeeee e sheh se sdurojn as bebet tani  ;) ;D ;D ;D
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Shikoni sa Shkerdhat ky femija . hahahahaahaa
« Pergjigju #5 Me: Maj 08, 2008, 01:01:26 PD »
hahah plesht,sh gallate e 1,pale kur te rritet cdo beje ai
e 2 s'hapet :P
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë fatjon111

 • hello
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1091
 • Popullariteti: 0
Shikoni sa Shkerdhat ky femija . hahahahaahaa
« Pergjigju #6 Me: Qershor 04, 2008, 09:14:26 PD »
 :D :D :D :D :D :D :D :D :Do pleshto qenka me verte shkerdhat femi

me du ket mose ka pare prindin :D :D :D :D :D :D :D
f.d

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Shikoni sa Shkerdhat ky femija . hahahahaahaa
« Pergjigju #7 Me: Qershor 04, 2008, 11:29:55 PD »
kshtu i du une kalamajt e mij kur ti pjell  hahahaha
 ai qe thithte biberonin ishte yll fare ;D

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë Mimacoba

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Shikoni sa Shkerdhat ky femija . hahahahaahaa
« Pergjigju #9 Me: Qershor 08, 2010, 10:30:32 MD »
Mga p** kemi dale p** po kerkojm dhe kure te vdesim p** do therresim [bravo]

Jashtë Linjë Une kis ti pis

 • Born in Scandinavia, but with a heart from Albania
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 283
 • Popullariteti: 4
Shikoni sa Shkerdhat ky femija . hahahahaahaa
« Pergjigju #10 Me: Qershor 08, 2010, 11:21:49 MD »
LOOOL
No, I'm not black and certainly not Chris Tucker.