Autori Tema: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.  (Lexuar 16500 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë lori_el

 • You are my life!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 846
 • Popullariteti: -2
 • Dashuria eshte parajsa qe une kerkoj!
  • [url=http://avatars.jurko.net][img]http://avatars.jurko.net/uploads/avatar_19996.jpg[/img][/url]
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #15 Me: Prill 05, 2008, 11:29:15 MD »
video skandaloze fare

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #16 Me: Prill 06, 2008, 01:40:08 PD »
mental
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #17 Me: Prill 06, 2008, 03:22:38 PD »
o lali po ky video nuk o shqiptar mer o i vjeter,cja ke fut kot dhe ti lool

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #18 Me: Prill 06, 2008, 09:52:33 MD »
aty vdesin te bejne pak emer,e humbin sensine llogjikes
flm zotit qe jam larg
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #19 Me: Prill 07, 2008, 12:00:56 PD »
aty vdesin te bejne pak emer,e humbin sensine llogjikes
flm zotit qe jam larg

sa serjoze kjo :D

Po humor eshte..., pastaj cfaj ka? nuk e linte te kopjonte ai para  :P  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #20 Me: Prill 07, 2008, 12:56:18 MD »
ishte shokuese o plesht,nga te mos behemi serioze
karrigen kokes per kopjo apo cdo lloj arsyeje??? si ne jungle,lufte per egzistence apo fuqi
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #21 Me: Prill 07, 2008, 08:42:26 MD »
hahahahaahaha he se me i forte do behet ai qe hengri karrigen  :P

I ka rinia keto gjera  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #22 Me: Prill 07, 2008, 11:00:06 MD »
 ::) i ka xhungla thuaj
rri se me ka mbet ne mendje nja 1 ore mua
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #23 Me: Prill 13, 2008, 01:27:14 PD »
dukemi ne shqip vetem me vra me pre e me rraf,sdime gjo tjeter..duam me na fut edhe ne BE,pfff sa kot..kur nuk duam njeri tjetrin presim tna doje bota

Lol. pse flet kot ti moj aman.
Po pse c'lidhje ka BE ketu me ato qe bejn nxensit ne shkolle apo klas?!
Kudo ne bote ndodhin gjera te tilla, sidomos vitet e gjimnazit, ose me mire
ato te adoleshences dhe rinise jane vitet e cmendurise, te gjithe kemi bere marzira
dhe i kujtojm qofte per mire apo per keq.
Gjithesesi, mendimi juaj ky ;)

Sa per videon, c'te them. Torrobello komplet, nuk behet shaka me te tilla loira.
« Redaktimi i Fundit: Prill 13, 2008, 01:29:33 PD nga WiLD-CHeRRy »
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #24 Me: Prill 13, 2008, 01:39:22 PD »
ueeeeeeeee kshtu marrzirash ke ber dhe ti wild kur ke qen e re? dmth ne shkolle te mesme  :D

kjo viedeo me trembi  lal kujtova per nje moment se e hengra une kokes  O0

Jashtë Linjë luti

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 247
 • Popullariteti: -2
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #25 Me: Prill 24, 2008, 01:11:50 MD »
gjynaf i shkreti.