Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Video humoristike => Tema është filluar nga: Pleshti ne Nëntor 26, 2007, 11:19:33 MD

Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: Pleshti ne Nëntor 26, 2007, 11:19:33 MD
Kujdes kur kthen koken
http://www.youtube.com/watch?v=BzYEZa4DsfQ&feature=related
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: Nastradini ne Nëntor 27, 2007, 12:42:05 PD
hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahaha
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: BeBe-GaL ne Nëntor 27, 2007, 12:57:53 PD
hahahahaahhahaahahhaahahah....ej Zot na ruajt nga budallenjte, ahhahahaah sa qesha :D :D :D
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: PaSsIoN_20 ne Dhjetor 23, 2007, 02:35:26 PD
heheheehe shum agresiv qenkan nxenesit e shqiperis hahaa
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: shoferi ne Dhjetor 23, 2007, 05:04:21 MD
hahahahaha mir ja beri pse si tregontre i shkreti hapte syt nga ai
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: Pleshti ne Dhjetor 26, 2007, 08:06:47 MD
hahahahaha mir ja beri pse si tregontre i shkreti hapte syt nga ai

 ;D duhen bere bashke provimet mire e ke  >:D
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Dhjetor 29, 2007, 10:19:49 MD
 :D sa e madhe
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: vilson ne Dhjetor 30, 2007, 04:43:31 MD
kshu eshte kur nuk kalon pergjigjiet haha
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: Angel_Girl ne Dhjetor 30, 2007, 05:02:09 MD
Ca budallalliku eh zot i madh  >:(
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: vilson ne Dhjetor 30, 2007, 05:23:43 MD
waaaw angel te gjith qe shem vetem ti po qan :D mos je gje nene Terezja ti (po bej shaka angel ;) :-*)
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: Angel_Girl ne Dhjetor 30, 2007, 05:41:53 MD
 :( me erdhi sinqerisht keq po te te ndodhi ty te te bien me karrige pamendje si do te te vinte  :'(
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: vilson ne Dhjetor 30, 2007, 07:54:43 MD
Po te ma bente mua hmmm nuk e merr dot neper mend se cfare i bej!!!!!  8)
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: Xhulian ne Shkurt 11, 2008, 01:05:34 PD
Kjo eshte me e bukra   :P
Titulli: Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: ★ARIEL★ ne Shkurt 13, 2008, 09:53:03 PD
kete  video  e kam  pare  se  e  ka  cuni  ne  celular.

jo  vetem  kjo  por  te  shohesh  dhe  te  tjera  qe  nuk  di  ti  hedh  ketu  se  ca  behet  ne  shqiperi

te  ikesh  me  vrap  e  te  mos  kthehesh  me.
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: Adi ne Mars 13, 2008, 09:03:25 MD
hahahahhha sa e forte kjo e kam pare kete kam qesh  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: lori_el ne Prill 05, 2008, 11:29:15 MD
video skandaloze fare
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: CrYs ne Prill 06, 2008, 01:40:08 PD
mental
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: TENEBRAUM ne Prill 06, 2008, 03:22:38 PD
o lali po ky video nuk o shqiptar mer o i vjeter,cja ke fut kot dhe ti lool
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: CrYs ne Prill 06, 2008, 09:52:33 MD
aty vdesin te bejne pak emer,e humbin sensine llogjikes
flm zotit qe jam larg
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: Pleshti ne Prill 07, 2008, 12:00:56 PD
aty vdesin te bejne pak emer,e humbin sensine llogjikes
flm zotit qe jam larg

sa serjoze kjo :D

Po humor eshte..., pastaj cfaj ka? nuk e linte te kopjonte ai para  :P  ;D
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: CrYs ne Prill 07, 2008, 12:56:18 MD
ishte shokuese o plesht,nga te mos behemi serioze
karrigen kokes per kopjo apo cdo lloj arsyeje??? si ne jungle,lufte per egzistence apo fuqi
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: Pleshti ne Prill 07, 2008, 08:42:26 MD
hahahahaahaha he se me i forte do behet ai qe hengri karrigen  :P

I ka rinia keto gjera  ;D
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: CrYs ne Prill 07, 2008, 11:00:06 MD
 ::) i ka xhungla thuaj
rri se me ka mbet ne mendje nja 1 ore mua
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Prill 13, 2008, 01:27:14 PD
dukemi ne shqip vetem me vra me pre e me rraf,sdime gjo tjeter..duam me na fut edhe ne BE,pfff sa kot..kur nuk duam njeri tjetrin presim tna doje bota

Lol. pse flet kot ti moj aman.
Po pse c'lidhje ka BE ketu me ato qe bejn nxensit ne shkolle apo klas?!
Kudo ne bote ndodhin gjera te tilla, sidomos vitet e gjimnazit, ose me mire
ato te adoleshences dhe rinise jane vitet e cmendurise, te gjithe kemi bere marzira
dhe i kujtojm qofte per mire apo per keq.
Gjithesesi, mendimi juaj ky ;)

Sa per videon, c'te them. Torrobello komplet, nuk behet shaka me te tilla loira.
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: *Bleri* ne Prill 13, 2008, 01:39:22 PD
ueeeeeeeee kshtu marrzirash ke ber dhe ti wild kur ke qen e re? dmth ne shkolle te mesme  :D

kjo viedeo me trembi  lal kujtova per nje moment se e hengra une kokes  O0
Titulli: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
Postuar nga: luti ne Prill 24, 2008, 01:11:50 MD
gjynaf i shkreti.