Autori Tema: Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.  (Lexuar 16498 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Me: Nëntor 26, 2007, 11:19:33 MD »
Kujdes kur kthen koken
« Redaktimi i Fundit: Mars 02, 2008, 02:08:14 PD nga Nastradini »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 27, 2007, 12:42:05 PD »
hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahaha

Jashtë Linjë BeBe-GaL

 • VLoNJaTe
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 28
 • Popullariteti: -1
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 27, 2007, 12:57:53 PD »
hahahahaahhahaahahhaahahah....ej Zot na ruajt nga budallenjte, ahhahahaah sa qesha :D :D :D
"Every beauty which is seen here below by persons
of perception resemble more than anything else that celestial
source from which we all are come...."
-Michelangelo (1475-1564)

Jashtë Linjë PaSsIoN_20

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 23, 2007, 02:35:26 PD »
heheheehe shum agresiv qenkan nxenesit e shqiperis hahaa

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 23, 2007, 05:04:21 MD »
hahahahaha mir ja beri pse si tregontre i shkreti hapte syt nga ai

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #5 Me: Dhjetor 26, 2007, 08:06:47 MD »
hahahahaha mir ja beri pse si tregontre i shkreti hapte syt nga ai

 ;D duhen bere bashke provimet mire e ke  >:D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë JaM_VlOnJaTe

 • Kinezja
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 498
 • Popullariteti: 36
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #6 Me: Dhjetor 29, 2007, 10:19:49 MD »
 :D sa e madhe

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #7 Me: Dhjetor 30, 2007, 04:43:31 MD »
kshu eshte kur nuk kalon pergjigjiet haha

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #8 Me: Dhjetor 30, 2007, 05:02:09 MD »
Ca budallalliku eh zot i madh  >:(
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #9 Me: Dhjetor 30, 2007, 05:23:43 MD »
waaaw angel te gjith qe shem vetem ti po qan :D mos je gje nene Terezja ti (po bej shaka angel ;) :-*)

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #10 Me: Dhjetor 30, 2007, 05:41:53 MD »
 :( me erdhi sinqerisht keq po te te ndodhi ty te te bien me karrige pamendje si do te te vinte  :'(
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë vilson

 • ??Shkodra??
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4225
 • Popullariteti: 2
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #11 Me: Dhjetor 30, 2007, 07:54:43 MD »
Po te ma bente mua hmmm nuk e merr dot neper mend se cfare i bej!!!!!  8)

Jashtë Linjë Xhulian

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 155
 • Popullariteti: 0
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #12 Me: Shkurt 11, 2008, 01:05:34 PD »
Kjo eshte me e bukra   :P
Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score..
On and on!
Does anybody know what we are looking for?

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36242
 • Popullariteti: 436
Shikoni ?a behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #13 Me: Shkurt 13, 2008, 09:53:03 PD »
kete  video  e kam  pare  se  e  ka  cuni  ne  celular.

jo  vetem  kjo  por  te  shohesh  dhe  te  tjera  qe  nuk  di  ti  hedh  ketu  se  ca  behet  ne  shqiperi

te  ikesh  me  vrap  e  te  mos  kthehesh  me.

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Shikoni ca behet ne Shqiperi! Kjo video meriton teme me vete.
« Pergjigju #14 Me: Mars 13, 2008, 09:03:25 MD »
hahahahhha sa e forte kjo e kam pare kete kam qesh  ;D ;D ;D ;D ;D ;D