Autori Tema: Plaku modern!  (Lexuar 2471 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Plaku modern!
« Me: Janar 22, 2012, 11:19:52 MD »

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Plaku modern!
« Pergjigju #1 Me: Janar 22, 2012, 11:39:39 MD »