Autori Tema: Plaku modern!  (Lexuar 1995 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Plaku modern!
« Me: Janar 22, 2012, 11:19:52 MD »

Jashtë Linjë Morphine

  • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
  • Supreme Moderator
  • Senator ne Nastradini.com
  • ****
  • Postime: 9166
  • Popullariteti: 366
  • Doctor in law ;)
Plaku modern!
« Pergjigju #1 Me: Janar 22, 2012, 11:39:39 MD »