Autori Tema: Pescara : Perkthim ne shqip - jo si mendoni ju :D  (Lexuar 2178 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë equiinoxx

 • Labe_Tenaciouss
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 102
 • Popullariteti: 6
 • krenare qe jam shqiptare me fat qe jam vlonjate
  • just for fun
Pescara : Perkthim ne shqip - jo si mendoni ju :D
« Me: Nëntor 14, 2009, 05:32:13 MD »
per kete ka shkruajt dhe gazeta shekulli

gallate fare :D

shikoheni :D http://www.shekulli.com.al/2009/11/13/pescara-apo.html
YESTERDAY IS HISTORY TOMOROW MISTERY TODAY IS A GIFT..THAT`S WHY IS CALLED *PRESENT*

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Pescara : Perkthim ne shqip - jo si mendoni ju :D
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 14, 2009, 05:42:51 MD »
 [rlmao]
po ne te shkruajtur nuk perkthehet ne shqip dhe as nuk ka lidhje me shqipen...ne te folur keqkuptohet ...dhe jo vetem kjo ,shume fjal! nqs flasim per kete ca  do themi per gjuhen greke.... oqi oqi  [rlmao]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë TENEBRAUM

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2994
 • Popullariteti: -59
 • LET THE HUNT BEGIN
Pescara : Perkthim ne shqip - jo si mendoni ju :D
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 14, 2009, 05:47:41 MD »
e dini ate historin qe mer plaku telefon me pyt per gocen dhe do me dit ku esht?
i thon e ke ne peskara.. thot xhaja 5 kara o 6 kara un gocen e du n'shpi t'keqen hahahah
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 14, 2009, 06:32:58 MD nga TENEBRAUM »

Jashtë Linjë equiinoxx

 • Labe_Tenaciouss
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 102
 • Popullariteti: 6
 • krenare qe jam shqiptare me fat qe jam vlonjate
  • just for fun
Pescara : Perkthim ne shqip - jo si mendoni ju :D
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 14, 2009, 06:02:15 MD »
e keqja eshte si ky gazetar i aides mendoi se ishte shqip dhe e perktheu i ndirturi ne italishte ahahhahahahhahahahhahahahahha
YESTERDAY IS HISTORY TOMOROW MISTERY TODAY IS A GIFT..THAT`S WHY IS CALLED *PRESENT*

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Pescara : Perkthim ne shqip - jo si mendoni ju :D
« Pergjigju #4 Me: Nëntor 17, 2009, 10:39:35 MD »
Hahaha sa kokeqyp ne te gjitha kuptimet :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Pescara : Perkthim ne shqip - jo si mendoni ju :D
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 18, 2009, 10:46:50 PD »
 [laugh1] [laugh1] [cheesy1] [cheesy1] eshte informacion goxha i rendsishem - ja kthen gazetarja  [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Pescara : Perkthim ne shqip - jo si mendoni ju :D
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 18, 2009, 10:55:36 PD »
 [rlmao]
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë equiinoxx

 • Labe_Tenaciouss
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 102
 • Popullariteti: 6
 • krenare qe jam shqiptare me fat qe jam vlonjate
  • just for fun
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 18, 2009, 03:13:35 MD nga equiinoxx »
YESTERDAY IS HISTORY TOMOROW MISTERY TODAY IS A GIFT..THAT`S WHY IS CALLED *PRESENT*