Autori Tema: Oret e gjata ne pune te bejne keq ....te ze smundja TERRBIMIT....  (Lexuar 1069 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

  • Lumiere Divine
  • Supreme Moderator
  • Senator ne Nastradini.com
  • ****
  • Postime: 37989
  • Popullariteti: 460
« Redaktimi i Fundit: Gusht 31, 2009, 05:18:20 MD nga GOTIKA »
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!