Autori Tema: Njohurite e Amerikanve  (Lexuar 1400 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Njohurite e Amerikanve
« Me: Qershor 20, 2009, 01:34:58 MD »


 [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Njohurite e Amerikanve
« Pergjigju #1 Me: Qershor 20, 2009, 01:42:08 MD »
Nese shifni me kujdes ate bjonden qe e pyesin me thuaj emrin e nje shteti qe fillon me U, do te kuptoni qe barsaletat per bjondet jan te verteta  [laugh1]

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Njohurite e Amerikanve
« Pergjigju #2 Me: Shtator 04, 2009, 05:44:30 MD »


 [laugh1] [laugh1]

hahaahahhahahaahhahaahahahahahahhahaahahahahhahahahahahahahahahaha  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Nastro ti sei superato me kete video. Fucking funny  [cheesy1] [cheesy1]
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !