Autori Tema: Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.  (Lexuar 22447 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #15 Me: Maj 13, 2008, 02:14:52 PD »
ehe,si pilt ishte ;D
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #16 Me: Maj 13, 2008, 07:08:01 MD »
hahaha pse meshkuj me proteza s'ka? :o :P ;D

Nuk e kisha fjalen vetem tek protezat. Mjetet artificiale ne pergjithesi...

Pa kremra buzekuqe lapsa e stilolapsa e kush e di ca dreqin tjeter perdorni per tu ngjyer e zbukuruar dilni te gjitha si pula te lagura  ;D

Edhe me te bukurat e planetit kur i sheh natyral te zhgenjejne tej mase  ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #17 Me: Qershor 02, 2008, 08:40:59 MD »
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ik se vdiqa  uaaaa ca tmerriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;D

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #18 Me: Prill 25, 2009, 10:36:35 PD »
weeee na tromaksi,na kalli daten :D
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #19 Me: Maj 27, 2009, 02:37:36 MD »
se mos i ngelin dhembet dhendrit ne goje kur te puthi nusen    [rlmao] [rlmao]
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #21 Me: Qershor 06, 2009, 11:28:59 MD »
Dhe un tu mendu cne po rrinte dhondri ne siklet ;rolf; ;rolf;

Jashtë Linjë Mimacoba

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #22 Me: Qershor 08, 2010, 10:38:52 MD »
Ajo ishte vetem per sexs oral [nailbitting]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #23 Me: Shtator 08, 2010, 11:01:00 PD »
Boooo apo sisha edhe duke henger buke tani [sick4]

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #24 Me: Shtator 08, 2010, 11:04:22 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

sa buzeqeshje sexy mer amon [laugh1] [laugh1]
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #25 Me: Shtator 08, 2010, 01:55:57 MD »


E papare.
[laugh1] [laugh1] [laugh1] o zot i paska dhembet si dyqan me llamarina  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #26 Me: Shkurt 22, 2011, 12:01:30 MD »
Paska nevoj per Dentist kjo, apo jo KAZE  [laugh1]

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #27 Me: Shkurt 22, 2011, 10:43:03 MD »
 [sick4]