Autori Tema: Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.  (Lexuar 15825 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Me: Maj 10, 2008, 04:02:19 MD »


E papare.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #1 Me: Maj 10, 2008, 08:13:22 MD »
hahahahaah unike
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #2 Me: Maj 11, 2008, 12:50:18 PD »
hahahahahahhaahahhahaahahhahaahahahaa une do e kisha lene ne vend  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #3 Me: Maj 11, 2008, 12:51:45 PD »
te rrente nje si ajo ishallah ;D
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #4 Me: Maj 11, 2008, 12:52:46 PD »
te rrente nje si ajo ishallah ;D

Tu thafte goja ishalla  ;D

Une e kam ylle, por jam i pavendosur vet  ;)
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #5 Me: Maj 11, 2008, 02:25:04 PD »
hahahahahah crystal, tamem unike.
ewwwwwww so disgusting ...


ps. hahahha crystal, mos e mallko pleshtin see zuri frrika lumadhin  :D
Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #6 Me: Maj 11, 2008, 02:25:58 PD »
me e forta ishte kur ai e piu veren dhe pse proteza ishte aty
auchhh
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #7 Me: Maj 11, 2008, 02:27:38 PD »
me e forta ishte kur ai e piu veren dhe pse proteza ishte aty
auchhh


po ashtu duhej se pastaj nuk quhej martesa hahahahahahaa ou shyt
damn it, mad funny.

Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #8 Me: Maj 11, 2008, 02:30:13 PD »
po po ;D
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #9 Me: Maj 11, 2008, 09:22:40 PD »
hahahahahah
e forte....po jo me qesherakja e te gjitha koherave ri dreq... ;)
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #10 Me: Maj 11, 2008, 08:19:31 MD »
hahahahahah
e forte....po jo me qesherakja e te gjitha koherave ri dreq... ;)

Thua qe ka nuse qe kan bere me keq gjate marteses? :P
 

Jashtë Linjë kafka

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6617
 • Popullariteti: 84
 • once open a time....
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #11 Me: Maj 11, 2008, 11:14:07 MD »
hahahahahah
e forte....po jo me qesherakja e te gjitha koherave ri dreq... ;)

Thua qe ka nuse qe kan bere me keq gjate marteses? :P
 

qyqa ri....me te ra per pjese ndonjona me paruke , me proteza( ne goje e ne kembe ):D :D :D
nese dikush te lendon,ktheja ne te njejeten menyre dhe ti!
kjo eshte e vetmja menyre per te te kuptuar!
dhe nese nuk ia kthen ti...jeta do t ia ktheje atij sic ajo di!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #12 Me: Maj 12, 2008, 10:46:03 PD »
Sa dobet jeni ju femrat. Keni gjithmon per mjete artificiale per tu dukur te paraqitshme. :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #13 Me: Maj 12, 2008, 11:38:39 MD »
hahaha pse meshkuj me proteza s'ka? :o :P ;D
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Ndoshta nusja me qesharake e te gjitha kohrave.
« Pergjigju #14 Me: Maj 13, 2008, 02:09:23 PD »
Sa buzqeshje te bukur qe kishte  :P