Autori Tema: Miks me Videot Humoristike me te bukura!  (Lexuar 62939 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #60 Me: Maj 31, 2009, 10:14:04 MD »


Ktij i them burr une  [grin1]
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #61 Me: Maj 31, 2009, 10:19:10 MD »
Kjo video ehste pergjys angel. Diku ketu ne forum eshte video origjinale qe te shkrin se qeshuri  [grin1]

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #62 Me: Maj 31, 2009, 10:20:02 MD »
Is it? Do e kerkoj po ca vazhdon i hyn ne shkelma ky se dhe kaq e myti  [rlmao] [rlmao]
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #63 Me: Qershor 07, 2009, 05:19:56 PD »


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #64 Me: Qershor 07, 2009, 05:40:18 PD »
Ca fati :PEshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #65 Me: Qershor 07, 2009, 05:54:19 PD »


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #66 Me: Qershor 20, 2009, 01:36:41 MD »


Panasonic  [laugh1]

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #67 Me: Qershor 20, 2009, 01:38:57 MD »
Techno Pula


Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #68 Me: Qershor 25, 2009, 12:43:33 PD »
Martesa  [laugh1] [laugh1]hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  o  zot  sa  kam  qesh  me  kte  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Parodi italisht ne Radio 105
« Pergjigju #69 Me: Korrik 05, 2009, 09:09:44 MD »
Kjo eshte vetem per ata qe din italisht dhe njohin kenget italiane.

Ky tipi eshte fenomen ne youtube vetem parodite e ketij degjojne italianet. Ketu i ka derguar nje compilation Radio 105.

Shkoni perpara tek minuta: 3:50 ku kendon kengen " E tu " te Claudio Baglioni - E ka qare, titullin ja ka vene " E ciu " :P

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Parodi italisht ne Radio 105
« Pergjigju #70 Me: Korrik 06, 2009, 07:22:13 MD »
Kjo eshte vetem per ata qe din italisht dhe njohin kenget italiane.

Ky tipi eshte fenomen ne youtube vetem parodite e ketij degjojne italianet. Ketu i ka derguar nje compilation Radio 105.

Shkoni perpara tek minuta: 3:50 ku kendon kengen " E tu " te Claudio Baglioni - E ka qare, titullin ja ka vene " E ciu " :PGrande LuXor "e ciu" do te thote teshtime ahahhahaha

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Checco Zalone-kenge italiane te transformuara...
« Pergjigju #71 Me: Korrik 06, 2009, 08:03:16 MD »

« Redaktimi i Fundit: Shtator 11, 2009, 11:36:11 MD nga Beata »

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Checco Zalone-kenge italiane te transformuara...
« Pergjigju #72 Me: Korrik 06, 2009, 08:49:05 MD »
« Redaktimi i Fundit: Korrik 06, 2009, 08:51:19 MD nga Beata »

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Checco Zalone-kenge italiane te transformuara...4
« Pergjigju #73 Me: Korrik 06, 2009, 08:53:00 MD »

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Parodi italisht ne Radio 105
« Pergjigju #74 Me: Korrik 11, 2009, 10:32:23 MD »
Kjo eshte vetem per ata qe din italisht dhe njohin kenget italiane.

Ky tipi eshte fenomen ne youtube vetem parodite e ketij degjojne italianet. Ketu i ka derguar nje compilation Radio 105.

Shkoni perpara tek minuta: 3:50 ku kendon kengen " E tu " te Claudio Baglioni - E ka qare, titullin ja ka vene " E ciu " :Phahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahaaa

Era inverno inoltrato che frredo cane hahahahahahahahahahahaa
Io come un pirla a peto nudo ed ora son rafredato
etshuuuuu tu mi hai distruto tu
 [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]