Autori Tema: Miks me Videot Humoristike me te bukura!  (Lexuar 62908 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #45 Me: Qershor 20, 2008, 02:48:38 PD »portokalli refiku-propozimi i ndyre« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Shuplake te pafajshmit.
« Pergjigju #46 Me: Korrik 24, 2008, 05:53:27 MD »
E hengri kot i shkreti  ;D

Jashtë Linjë agjentja

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2299
 • Popullariteti: 1
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #47 Me: Korrik 24, 2008, 08:49:48 MD »
mbi buze eshte nje puthje mbi shpirt eshte nje vetmi jam bota pa emer kur pran meje sje ti

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #48 Me: Korrik 24, 2008, 09:49:44 MD »
agjenteeeeee mi humor kjo eee ;D

Jashtë Linjë agjentja

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2299
 • Popullariteti: 1
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #49 Me: Korrik 24, 2008, 09:59:06 MD »
agjenteeeeee mi humor kjo eee ;D
hahahahahahahahahahhhaha o blerinda lene lene me reshqiti pa dashje hahahahahah :-*
mbi buze eshte nje puthje mbi shpirt eshte nje vetmi jam bota pa emer kur pran meje sje ti

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #50 Me: Dhjetor 03, 2008, 03:49:47 MD »
Daci i dreqit  [blinkyeye]I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #51 Me: Dhjetor 15, 2008, 12:57:48 PD »
 
 Italiani dhe  anglishtja  .  [mrgreen]


Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)

Jashtë Linjë MESNATA

 • jo mi jo
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3393
 • Popullariteti: -21
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #54 Me: Dhjetor 31, 2008, 12:19:48 PD »
12..20 AM
amita eshte jeta.jeta eshte shkolla.shkolla ka goca.gocat jan seksi.seksi sjell siden.me mir mos e pi amiten

NE MESNATE  ERDHI AI NE SHTEPI
I LODHUR I NGYSUR
DHE ME TRAKTE NE GJI

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #56 Me: Maj 31, 2009, 09:37:47 MD »
 [cheesy1]

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #57 Me: Maj 31, 2009, 09:41:47 MD »
Gabon direkt qe ne pyetjen  [grin1]


Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #58 Me: Maj 31, 2009, 09:46:44 MD »
Kopjacia ne televizion


Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #59 Me: Maj 31, 2009, 09:49:49 MD »
Martesa  [laugh1] [laugh1]