Autori Tema: Miks me Videot Humoristike me te bukura!  (Lexuar 63210 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #30 Me: Janar 23, 2008, 06:42:21 PD »
Gags and pranks

I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ky femija te ben te qeshesh me zorr
« Pergjigju #31 Me: Shkurt 20, 2008, 04:38:26 MD »

 ;)
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #32 Me: Mars 16, 2008, 11:42:46 PD »


hahahahhaha me beri te qesh me mjes ky qenQen me halle ka fillu cigaren paf puf  hahaha
;D


Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #33 Me: Mars 16, 2008, 11:50:56 PD »


majmun i dreqit na i more gocat n'qaf hahaha

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #36 Me: Prill 08, 2008, 03:16:50 MD »
hahahahhha sa kam qesh me kete Basic instict hhahhahahha
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #37 Me: Maj 10, 2008, 04:33:49 MD »
Surpriza...- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Papagalli dergon pako ne Afrike ;)
« Pergjigju #38 Me: Qershor 07, 2008, 12:44:10 MD »
 ;D


Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Sexy Candid si Basic Instict
« Pergjigju #39 Me: Qershor 07, 2008, 01:24:46 MD »

Snow_white

 • Vizitor
Skeleti dhe sikleti :)
« Pergjigju #40 Me: Qershor 16, 2008, 06:22:26 PD »
« Redaktimi i Fundit: Qershor 16, 2008, 06:27:33 PD nga Snow_white »

Snow_white

 • Vizitor
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #41 Me: Qershor 16, 2008, 06:26:22 PD »
Kjo eshte per doktorin


« Redaktimi i Fundit: Qershor 16, 2008, 02:09:06 MD nga Snow_white »

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #42 Me: Qershor 16, 2008, 09:11:46 PD »
 :D :D :D :D :D :D snow sa madheshtore ajo me skeletin  ;D  :-* :-* :-*

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #43 Me: Qershor 16, 2008, 10:10:45 PD »
src="http://www.youtube.com/v/j9nhzoPx_E0&hl=it" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>


src="http://www.youtube.com/v/Y1vbE_J4BHo&hl=it" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #44 Me: Qershor 20, 2008, 02:48:03 PD »
BUNDRA

« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!