Autori Tema: Miks me Videot Humoristike me te bukura!  (Lexuar 85015 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #210 Me: Qershor 05, 2011, 12:16:50 PD »
Kopjacia ne televizionMadò che figura di merda   [huh1]

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #211 Me: Shkurt 12, 2012, 02:39:07 MD »
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë BOHAN

 • CEO
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #212 Me: Shkurt 14, 2012, 12:47:44 MD »
Jo mo ropt [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] . . . .

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Pak kulture nga Korça
« Pergjigju #213 Me: Prill 03, 2012, 01:19:24 PD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #214 Me: Prill 03, 2012, 01:32:09 PD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #215 Me: Maj 08, 2013, 02:11:35 MD »


 [rlmao] [rlmao]