Autori Tema: Miks me Videot Humoristike me te bukura!  (Lexuar 63211 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #16 Me: Nëntor 11, 2007, 02:06:42 MD »

Jashtë Linjë BeBe-GaL

 • VLoNJaTe
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 28
 • Popullariteti: -1
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #17 Me: Nëntor 13, 2007, 09:02:59 MD »
Nastro, kjo videoja e fundit i ka mbush te 40-tat vlla ;)
"Every beauty which is seen here below by persons
of perception resemble more than anything else that celestial
source from which we all are come...."
-Michelangelo (1475-1564)

Jashtë Linjë BeBe-GaL

 • VLoNJaTe
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 28
 • Popullariteti: -1
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #18 Me: Nëntor 13, 2007, 09:14:57 MD »
"Every beauty which is seen here below by persons
of perception resemble more than anything else that celestial
source from which we all are come...."
-Michelangelo (1475-1564)

Jashtë Linjë JaM_VlOnJaTe

 • Kinezja
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 498
 • Popullariteti: 36
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #19 Me: Nëntor 26, 2007, 07:18:04 PD »


Humor Futbolli, qeshni dhe ju :P  ;D

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #20 Me: Nëntor 26, 2007, 09:57:18 MD »
Kush di italisht ka per tu dhjer se qeshuri  ;D


I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #21 Me: Nëntor 26, 2007, 10:08:25 MD »
Kjo eshte fantastike nga me te bukurat e Paolo Migone  ;D

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Permbeledhje me videot e huaja me te bukura!!!
« Pergjigju #22 Me: Nëntor 30, 2007, 09:45:17 PD »
Shikim te kendshem.

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #23 Me: Dhjetor 04, 2007, 05:27:00 MD »


ja policja po provon motorin e sekuestruar:P


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #24 Me: Dhjetor 10, 2007, 09:41:34 MD »


sa kot keta policat e hollandes hahaha


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Profesori Balerin.
« Pergjigju #25 Me: Dhjetor 11, 2007, 10:55:02 PD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Bushi
« Pergjigju #26 Me: Dhjetor 11, 2007, 11:25:34 PD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Fantastike
« Pergjigju #28 Me: Janar 20, 2008, 04:40:50 MD »


Candid camera.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Miks me Videot Humoristike me te bukura!
« Pergjigju #29 Me: Janar 23, 2008, 06:31:14 PD »
 :DI'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.