Autori Tema: Magjite e Photoshop  (Lexuar 2095 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Magjite e Photoshop
« Me: Maj 11, 2009, 06:27:31 MD »
Mos u besoni fotografive qe ju tregojne femrat  [laugh1]
« Redaktimi i Fundit: Maj 11, 2009, 06:29:09 MD nga Nastradini »

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
Magjite e Photoshop
« Pergjigju #1 Me: Maj 11, 2009, 06:33:16 MD »
eh sikur te beheshin dhe ne realitet keto transformime jo vetem me computer.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Magjite e Photoshop
« Pergjigju #2 Me: Maj 11, 2009, 07:12:58 MD »
Mos u besoni fotografive qe ju tregojne femrat  [laugh1]

looooooooooooooooooooooooooool
c'behet  lale ;P  mashtrime nga me te ndryshmet per ju meshkujt hahaha.. me vjen keq ;D

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Magjite e Photoshop
« Pergjigju #3 Me: Maj 11, 2009, 07:58:26 MD »
Mos u besoni fotografive qe ju tregojne femrat  [laugh1]


Wow ahahhahahah pa shikooooo femratt
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë kusi

 • The Speed Maniac
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 366
 • Popullariteti: 0
 • Never Give Up !!
Magjite e Photoshop
« Pergjigju #4 Me: Maj 11, 2009, 10:24:21 MD »
Kembet dhe Sandalet i mbeten te mdhaja i qik...:P
Everything has changed but things are the same...!!

Jashtë Linjë Beqari

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2069
 • Popullariteti: 34
 • O te marr ty ...O marr ate tjetren
Magjite e Photoshop
« Pergjigju #5 Me: Maj 22, 2009, 10:51:43 MD »
E cfar nuk sheh njeriu sot.
Nuk e kam vendos kot un ket shprehjen ketu posht ke signatura ime.
 Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game....

Jashtë Linjë KosGirl

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 50
 • Popullariteti: 0
Magjite e Photoshop
« Pergjigju #6 Me: Qershor 13, 2009, 02:55:29 MD »
ajde mer gzuar  [cheers]

ne jemi yje  [winningdance]

Jashtë Linjë pikkola_bimba

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 72
 • Popullariteti: -1
Magjite e Photoshop
« Pergjigju #7 Me: Gusht 24, 2009, 05:33:26 PD »
ermm ka femra aq te zgjuara sa ti bejn kaq zbor photoshopit???  [laugh1]