Autori Tema: Made in Shkodra.  (Lexuar 1879 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Morphine

  • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
  • Supreme Moderator
  • Senator ne Nastradini.com
  • ****
  • Postime: 9166
  • Popullariteti: 366
  • Doctor in law ;)
Made in Shkodra.
« Me: Prill 15, 2012, 01:39:53 MD »
LoL