Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Video humoristike => Tema është filluar nga: BERATSI_NL ne Qershor 09, 2010, 01:24:28 PD

Titulli: Lulekuqe Mbi mure - Kushtuar ushtrise greke
Postuar nga: BERATSI_NL ne Qershor 09, 2010, 01:24:28 PD
http://www.youtube.com/watch?v=FtSIv_OIrxM
Titulli: Lulekuqe Mbi mure - Kushtuar ushtrise greke
Postuar nga: Thabelina ne Qershor 09, 2010, 09:03:50 PD
Nuk eshte per te qeshur,por per te qare me keto.....