Autori Tema: Lulekuqe Mbi mure - Kushtuar ushtrise greke  (Lexuar 8524 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Lulekuqe Mbi mure - Kushtuar ushtrise greke
« Me: Qershor 09, 2010, 01:24:28 PD »


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
Lulekuqe Mbi mure - Kushtuar ushtrise greke
« Pergjigju #1 Me: Qershor 09, 2010, 09:03:50 PD »
Nuk eshte per te qeshur,por per te qare me keto.....
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''