Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Video humoristike => Tema është filluar nga: LuXor ne Tetor 31, 2007, 12:53:22 PD

Titulli: Kioska
Postuar nga: LuXor ne Tetor 31, 2007, 12:53:22 PD
http://video.google.it/videoplay?docid=-3381973927992749046&q=koco+devole&total=11&start=10&num=10&so=0&type=search&plindex=0
.