Autori Tema: Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.  (Lexuar 22807 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë KORABI AL

  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 12459
  • Popullariteti: 248
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #30 Me: Janar 12, 2011, 08:22:40 MD »
!
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë nexus

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 4
  • Popullariteti: 0
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #31 Me: Shkurt 07, 2011, 01:52:14 PD »
uahuahaua    keni  per  t`ren   n`tok  se qeshuri  :P   Respect  by :nexus