Autori Tema: Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.  (Lexuar 16229 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #15 Me: Dhjetor 08, 2007, 01:17:30 MD »
Ja ku?kat shqiptare ne amerike si e degjenerojne shqiperine.keto slen njeri pa u shkerdhyer andej dhe kur vjen fundi bejn si te ndershme duhan te martohen me shqiptar .
dhe si thon qe ja ti je i dyti se i pari me mashtroj hahahahah


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #16 Me: Dhjetor 08, 2007, 03:56:58 MD »
 >:( ca komenti eshte ky Berats
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #17 Me: Dhjetor 08, 2007, 03:59:51 MD »
Hahahhaahahahahaa. Kshu te ka then ty beratsi? e forte kjo  ;D

I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #18 Me: Dhjetor 10, 2007, 08:59:54 MD »
Dasmoret Rus  :D :DI'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë NewYork05

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 183
 • Popullariteti: 3
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #19 Me: Janar 23, 2008, 05:53:54 MD »
Megjithese keto jane video humori, do ju lutesha ta konservoni sadopak menyren explicite te shprehjes se ka edhe femra ne kete mes. Nje fjalor i tille nuk besoj se eshte i denje per asnje, e them kete edhe per disa komente nga Pleshti, qe besoj se je edhe Administrator me duket. Frenohuni sadopak ju lutem ne shpalosjen e bagazhit tuaj ne lidhje me fjalorin qe perdorni ketu.

Flmd
Our greatest Glory is not in never falling, but in raising every time we fall....

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #21 Me: Shkurt 10, 2008, 11:13:35 MD »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Xhulian

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 155
 • Popullariteti: 0
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #22 Me: Shkurt 11, 2008, 01:04:11 PD »
Kjo videoja e fundit ishte shume idjote.  ;)
Empty spaces - what are we living for?
Abandoned places - I guess we know the score..
On and on!
Does anybody know what we are looking for?

Snow_white

 • Vizitor
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #23 Me: Shkurt 14, 2008, 06:25:06 MD »
 
 Mendohuni mire ca keni veshur para se te dilni nga shpija  :-\

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #24 Me: Janar 21, 2009, 04:42:35 MD »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #25 Me: Janar 21, 2009, 04:45:49 MD »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #26 Me: Janar 21, 2009, 04:47:19 MD »
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #27 Me: Janar 22, 2009, 03:39:07 MD »

hahahahahahahaha
shkonte edhe e shifte nga afer qorri   a ishte krisur prej verteti apo i bejn syt tek a cift  hahahahahaha sa gomar

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #28 Me: Shtator 24, 2009, 11:14:46 MD »upsss
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë sorkadhe

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1212
 • Popullariteti: 0
Ja disa video nga mua. Disa prej tyre bejne me shume per te qare se qeshur.
« Pergjigju #29 Me: Tetor 08, 2010, 12:55:02 PD »

 Eshte vetem 5 vjec dhe kendon:"Sa ke bythen e mire" ::)Te na rroje Ciljeta...
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"