Autori Tema: IPhone 5 Prank.  (Lexuar 2779 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
IPhone 5 Prank.
« Me: Shtator 29, 2012, 07:56:36 MD » [cheesy1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
IPhone 5 Prank.
« Pergjigju #1 Me: Shtator 29, 2012, 08:10:44 MD »
 :D
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.