Autori Tema: Humore shqip <Gezuar 2005>  (Lexuar 1668 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Humore shqip <Gezuar 2005>
« Me: Tetor 28, 2007, 10:15:28 MD »
Gezuar vitin e Ri 2005