Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Video humoristike => Tema është filluar nga: n00b ne Tetor 28, 2007, 10:16:48 MD

Titulli: Humore shqip <Gezuar 2001>
Postuar nga: n00b ne Tetor 28, 2007, 10:16:48 MD
Gezuar Vitin e Ri 2001

http://video.google.it/videoplay?docid=3264833102356270651