Autori Tema: Humor per persona mbi 18 vjeç, fjalor i pahijshem per me te vegjlit.  (Lexuar 3324 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Kujdes fjalori eshte tamam fjalor rrugesh prandaj para se ta beni Play mendohuni.

Per ata qe se kan problem   [bigok]

- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Humor per persona mbi 18 vjeç, fjalor i pahijshem per me te vegjlit.
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 23, 2012, 12:30:55 PD »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Humor per persona mbi 18 vjeç, fjalor i pahijshem per me te vegjlit.
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 23, 2012, 12:34:06 PD »
Po kjo qe nuk ka fjalor te pahijshem?! :P

Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Humor per persona mbi 18 vjeç, fjalor i pahijshem per me te vegjlit.
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 23, 2012, 12:45:11 PD »
Ate Beep Beep kam nja 18 vjete qe prisja ta vrisnin une. Tani me ka ngelur ai Xherri pa vrare  [laugh1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Humor per persona mbi 18 vjeç, fjalor i pahijshem per me te vegjlit.
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 23, 2012, 12:47:57 PD »
Ate Beep Beep kam nja 18 vjete qe prisja ta vrisnin une. Tani me ka ngelur ai Xherri pa vrare  [laugh1]
Do ngelesh pa pune pastaj  [laugh1]
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Humor per persona mbi 18 vjeç, fjalor i pahijshem per me te vegjlit.
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 23, 2012, 12:54:01 PD »
Po kjo qe nuk ka fjalor te pahijshem?! :P
Kjo qenka kryeveper, keta qenkan artista, sa te papare hahahahahahaha. [laugh1] [laugh1] [laugh1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Humor per persona mbi 18 vjeç, fjalor i pahijshem per me te vegjlit.
« Pergjigju #6 Me: Shkurt 23, 2012, 12:59:13 PD »
 [cheesy1]


Jashtë Linjë Ankel

 • Cdo rregull e ka nje perjashtim!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 524
 • Popullariteti: 3
 • Durim,Qetesi,Reflektim
Humor per persona mbi 18 vjeç, fjalor i pahijshem per me te vegjlit.
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 23, 2012, 01:03:17 PD »
[cheesy1]


Katunaret bejne ligjin nga blloku... [laugh1]
Ne faljen e dashurise ji si dielli, ne miqesi behu si uji qe rrjedh, per te mbuluar te metat e te tjereve behu si nata, ne modesti ji si toka, ne prani te injorantit qendro i heshtur si libri, ne zemerim behu si i vdekuri. Sido qe te jesh, o duku sic je o behu sic dukesh.