Autori Tema: Humor ne vite Agron LLakaj...  (Lexuar 5426 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Beata

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 4304
  • Popullariteti: 46
Humor ne vite Agron LLakaj...
« Me: Maj 10, 2009, 02:54:55 MD »
Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

  • Carpe_Diem
  • Senator ne Nastradini.com
  • ******
  • Postime: 14009
  • Popullariteti: 109
  • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Humor ne vite...
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 27, 2012, 08:45:40 MD »
    [laugh1]