Autori Tema: Humor ne Shkolle te mesme  (Lexuar 10691 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Humor ne Shkolle te mesme
« Me: Prill 03, 2008, 03:36:43 MD »

 ;)
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Humor ne Shkolle te mesme
« Pergjigju #1 Me: Prill 03, 2008, 03:37:28 MD »

 :D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Humor ne Shkolle te mesme
« Pergjigju #2 Me: Prill 03, 2008, 03:39:33 MD »


Ne gjilan.
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Humor ne Shkolle te mesme
« Pergjigju #3 Me: Prill 03, 2008, 03:44:38 MD »


Prap ne Kosove  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Humor ne Shkolle te mesme
« Pergjigju #4 Me: Prill 07, 2008, 11:40:31 MD »
Humor  ???
Andej kan lajthitur fare.

Jashtë Linjë trime

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 8
 • Popullariteti: 0
Humor ne Shkolle te mesme
« Pergjigju #5 Me: Qershor 04, 2008, 09:07:27 PD »
kosova ma e mira

Jashtë Linjë cuore_dei_angeli

 • cdo ndjenj, cdo shpres merr fund ketu...
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2941
 • Popullariteti: 13
  • www.shitje-online.com
Humor ne Shkolle te mesme
« Pergjigju #6 Me: Maj 27, 2009, 02:39:50 MD »
po kta qenkan te cmendur  ::)
My life is a mistake but with you nothing goes wrong...
http://www.smsperty.com
http://www.shitje-online.com