Autori Tema: Humor Italian - Checco Zalone show  (Lexuar 2150 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Humor Italian - Checco Zalone show
« Me: Dhjetor 28, 2009, 08:58:07 MD »
SHfaqje e papare e Checco Zalone ... interpretus dhe imitusi i me te medhenjve te muzikes italiane  [clap3] [clap3] [clap3]


« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 31, 2009, 04:24:28 PD nga snow »

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Humor Italian - Checco Zalone show
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 28, 2009, 08:59:33 MD »
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 28, 2009, 09:10:36 MD nga snow »

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Humor Italian - Checco Zalone show
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 28, 2009, 09:04:12 MD »

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Humor Italian - Checco Zalone show
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 28, 2009, 09:08:00 MD »Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Humor Italian - Checco Zalone show
« Pergjigju #5 Me: Dhjetor 31, 2009, 04:30:38 PD »

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Humor Italian - Checco Zalone show
« Pergjigju #6 Me: Dhjetor 31, 2009, 05:07:45 PD »
Cifti me i lezetshem qe kam pare ....   [clap3] [clap3]« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 31, 2009, 05:21:14 PD nga snow »

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
Humor Italian - Checco Zalone show
« Pergjigju #7 Me: Janar 03, 2010, 11:46:55 PD »
SHfaqje e papare e Checco Zalone ... interpretus dhe imitusi i me te medhenjve te muzikes italiane  [clap3] [clap3] [clap3]
Grande snow  [rlmao] [rlmao]