Autori Tema: Gotye Parody  (Lexuar 2368 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Gotye Parody
« Me: Korrik 16, 2012, 08:19:57 MD »
     [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Call me maybe :P
« Pergjigju #1 Me: Tetor 04, 2012, 06:24:32 PD »
   [laugh1]