Autori Tema: Plaku i pire  (Lexuar 1764 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

  • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 2689
  • Popullariteti: 4
  • MJaLTë & LiMoN
Plaku i pire
« Me: Tetor 31, 2007, 05:54:16 MD »
Behar Mera ne rolin e plakut pijanec me Rita Lati-n.Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!