Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Video humoristike => Tema është filluar nga: WiLD-CHeRRy ne Tetor 31, 2007, 05:58:32 MD

Titulli: Good Mornin Albania
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Tetor 31, 2007, 05:58:32 MD
Good Morning Albania me PARODISTET E VLORES :D :-*

http://video.google.com/videoplay?docid=-1962976533284920651&q=parodistet+e+vlores&total=8&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=1