Autori Tema: Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p  (Lexuar 30769 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #15 Me: Dhjetor 01, 2009, 10:05:37 PD »
[rlmao] [rlmao] sa gallat...kam asistuar vete ne nje skene te tille ne dr ...isha me te shpise kur vjen katunai me rrush e pjeshka ngarkume ne gomar , afrohet e un isha ulur e e hutuar tu pa plazhin e njerezit , kur ne bisht te syrit shof gomarin nga mrapa me 3 kembe  [rlmao] [rlmao] kam qen nja 16 vj e vogel, thash me bene syte  [rlmao] [rlmao] kthehem me e pa tamam e ca te shof  [huh1] [huh1] boni pipin gomari e fap e mblodhi depoziten  [rlmao] [rlmao] sa siklet ka qen  [rolleyes1]

 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]..pave endrra te keqija ate nate snow?
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #16 Me: Dhjetor 02, 2009, 12:01:43 PD »
[rlmao] [rlmao] sa gallat...kam asistuar vete ne nje skene te tille ne dr ...isha me te shpise kur vjen katunai me rrush e pjeshka ngarkume ne gomar , afrohet e un isha ulur e e hutuar tu pa plazhin e njerezit , kur ne bisht te syrit shof gomarin nga mrapa me 3 kembe  [rlmao] [rlmao] kam qen nja 16 vj e vogel, thash me bene syte  [rlmao] [rlmao] kthehem me e pa tamam e ca te shof  [huh1] [huh1] boni pipin gomari e fap e mblodhi depoziten  [rlmao] [rlmao] sa siklet ka qen  [rolleyes1]

Te marte dreqi koken per sinqeritetin ty  [laugh1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #17 Me: Dhjetor 02, 2009, 12:48:58 PD »
mire mire...qeshni ju ..un sot e asaj dite shof makthe... [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #18 Me: Dhjetor 02, 2009, 12:49:56 PD »
Hahaha kush e di sa enderra ke bere :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #19 Me: Dhjetor 02, 2009, 12:52:24 PD »
[rlmao] [rlmao] sa gallat...kam asistuar vete ne nje skene te tille ne dr ...isha me te shpise kur vjen katunai me rrush e pjeshka ngarkume ne gomar , afrohet e un isha ulur e e hutuar tu pa plazhin e njerezit , kur ne bisht te syrit shof gomarin nga mrapa me 3 kembe  [rlmao] [rlmao] kam qen nja 16 vj e vogel, thash me bene syte  [rlmao] [rlmao] kthehem me e pa tamam e ca te shof  [huh1] [huh1] boni pipin gomari e fap e mblodhi depoziten  [rlmao] [rlmao] sa siklet ka qen  [rolleyes1]

nje gje skuptova tek ky tregimi u eksitove ti me gomarin apo ai me ty?  [grin1]


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #20 Me: Dhjetor 02, 2009, 12:54:13 PD »
[rlmao] [rlmao] sa gallat...kam asistuar vete ne nje skene te tille ne dr ...isha me te shpise kur vjen katunai me rrush e pjeshka ngarkume ne gomar , afrohet e un isha ulur e e hutuar tu pa plazhin e njerezit , kur ne bisht te syrit shof gomarin nga mrapa me 3 kembe  [rlmao] [rlmao] kam qen nja 16 vj e vogel, thash me bene syte  [rlmao] [rlmao] kthehem me e pa tamam e ca te shof  [huh1] [huh1] boni pipin gomari e fap e mblodhi depoziten  [rlmao] [rlmao] sa siklet ka qen  [rolleyes1]

nje gje skuptova tek ky tregimi u eksitove ti me gomarin apo ai me ty?  [grin1]

gjithmon kaq i trashe je apo trashesh me raste ? [teasing]

jo re jo ...gomari beri cicin  .... [blushing]  [rlmao]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #21 Me: Dhjetor 02, 2009, 12:54:46 PD »
Kjo me gomarin pra. Ai thjesht beri shu*** i shkreti  [laugh1]
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #22 Me: Dhjetor 02, 2009, 12:56:26 PD »
[rlmao] [rlmao] sa gallat...kam asistuar vete ne nje skene te tille ne dr ...isha me te shpise kur vjen katunai me rrush e pjeshka ngarkume ne gomar , afrohet e un isha ulur e e hutuar tu pa plazhin e njerezit , kur ne bisht te syrit shof gomarin nga mrapa me 3 kembe  [rlmao] [rlmao] kam qen nja 16 vj e vogel, thash me bene syte  [rlmao] [rlmao] kthehem me e pa tamam e ca te shof  [huh1] [huh1] boni pipin gomari e fap e mblodhi depoziten  [rlmao] [rlmao] sa siklet ka qen  [rolleyes1]

nje gje skuptova tek ky tregimi u eksitove ti me gomarin apo ai me ty?  [grin1]

gjithmon kaq i trashe je apo trashesh me raste ? [teasing]

jo re jo ...gomari beri cicin  .... [blushing]  [rlmao]

eh qenke ti e trash nuk e shpjegon sakt ja shiko luxori e kapi muhabetin ;D


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #23 Me: Dhjetor 02, 2009, 01:01:12 PD »
Kjo me gomarin pra. Ai thjesht beri shu*** i shkreti  [laugh1]
normal...ca do bente tjeter gomari o shef..? gomarica rrotull skishte  [wink1]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #24 Me: Dhjetor 02, 2009, 01:03:07 PD »
Mund te bente si ky i videos. Po ec Gomar vendi thuaj, s'jan aq pervers :D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #25 Me: Dhjetor 02, 2009, 01:04:27 PD »
beratso... ne tregim kam shkruar qe kam qen 16 vj ... e ndaj mka bere pershtypje !
sa per tjerat skam aq njohuri rreth gomereve e te te pergjigjem sakte..per vete ta siguroj qe ne ate mosh kto gjera sme kan shku neper mend , skam pas anomali ne rritje e as ne femijeri   [smiley1]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #26 Me: Dhjetor 02, 2009, 01:18:56 PD »
Megjithate paska qene i cuditshem ai plazhi Durresit, lloje lloje gjerash ndodhin :D
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #27 Me: Dhjetor 02, 2009, 01:23:34 PD »
o cuna o goca.... po bente cicin gomari  [rolleyes1]...
luxor shquhesh per batuta me te goditura se kaq...
beratso shif fol per vete e jo per gomarin...

Jashtë Linjë BERATSI_NL

 • Traktorist
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6196
 • Popullariteti: 45
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #28 Me: Dhjetor 02, 2009, 01:29:04 PD »
o cuna o goca.... po bente cicin gomari  [rolleyes1]...
luxor shquhesh per batuta me te goditura se kaq...
beratso shif fol per vete e jo per gomarin...

nuk fola gje une , une vec pyeta. ca ke ti pse e mer kaq perpjekur?


Eshte me fat djali qe eshte dashuria e pare e nje vajze por me me fat vajza qe eshte dashuria e fundit e nje djali :D

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #29 Me: Dhjetor 11, 2009, 05:03:56 PD »
o cuna o goca.... po bente cicin gomari  [rolleyes1]...
luxor shquhesh per batuta me te goditura se kaq...
beratso shif fol per vete e jo per gomarin...

nuk fola gje une , une vec pyeta. ca ke ti pse e mer kaq perpjekur?
ja kot...doja me te ven ne pozite  [tongue3]