Autori Tema: Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p  (Lexuar 30715 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Me: Prill 03, 2008, 05:02:20 MD »


i shkreti gomar  :P
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #1 Me: Prill 06, 2008, 02:17:46 MD »
po tremben shum ato dyja me sa duket ;D

Jashtë Linjë Adi

 • Forca Juventus
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10448
 • Popullariteti: 6
 • What Goes Around...Comes Around
  • PARKU RINIA
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #2 Me: Shtator 21, 2008, 10:25:52 PD »
hahahahahhahahhaaJashtë Linjë Mistreci-Vip

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1641
 • Popullariteti: 0
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #3 Me: Shtator 21, 2008, 10:29:25 PD »
ky gomari sapo ka dal nga burgu  ;D

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #4 Me: Shtator 21, 2008, 10:35:39 PD »
ky gomari qe ka bo qejf kte vere eshte i nastradinit
Nastro ta kaloi gomari shih c\'ben pa lejen tende ;d ;D

Jashtë Linjë Trust

 • o lake
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 433
 • Popullariteti: 0
 • Te dhonte Zoti shnet ishalla
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 18, 2008, 11:06:05 PD »
ca nuk ndodh!ca spo na degjojne veshet.hahaa
it's nice to be important,but it's more important to be nice.

Jashtë Linjë presidenti

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #6 Me: Janar 18, 2009, 10:13:13 MD »
gomari gomar mbetet.

Jashtë Linjë bigG

 • .....-^TONI^-.....
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 444
 • Popullariteti: 4
 • KAIZER
  • çeGEVARA
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 17, 2009, 05:32:34 MD »
E KA KUPTUAR JETENE SI BEHET QEJFI KY GOMARI [bigok]

Jashtë Linjë SeCuRiTy

 • Time Restarted
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10487
 • Popullariteti: 40
 • PeQiNsi Omel
  • Radioshqip
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #8 Me: Prill 25, 2009, 10:43:43 PD »
 [cheesy1]
..................Kush ma vodhi diturine !...................
Cdo gabim ka pendim por e kaluara nuk ka kthim!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #9 Me: Gusht 25, 2009, 08:16:34 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Dominus

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 382
 • Popullariteti: 16
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #10 Me: Gusht 28, 2009, 02:32:08 MD »
Gomari eshte mashkull.
E zgjuar vajza,pash zotin si e kuptove? [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #11 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:05:41 PD »
 [rlmao] [rlmao] sa gallat...kam asistuar vete ne nje skene te tille ne dr ...isha me te shpise kur vjen katunai me rrush e pjeshka ngarkume ne gomar , afrohet e un isha ulur e e hutuar tu pa plazhin e njerezit , kur ne bisht te syrit shof gomarin nga mrapa me 3 kembe  [rlmao] [rlmao] kam qen nja 16 vj e vogel, thash me bene syte  [rlmao] [rlmao] kthehem me e pa tamam e ca te shof  [huh1] [huh1] boni pipin gomari e fap e mblodhi depoziten  [rlmao] [rlmao] sa siklet ka qen  [rolleyes1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #12 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:25:26 PD »
snow genjen apo em te vertet  [rolleyes1] [rolleyes1]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Sirenetta

 • >> Ik anej , se ktu jom vet <<
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5986
 • Popullariteti: 316
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #13 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:30:28 PD »
per kete nate po.... atehere gomari po bente cicin e ku ja kisha haberin un asaj gjeje dmth... mendimi pare ishte : pse 3? po shof dhe nje here mire  [rlmao] [rlmao] pastaj po beja sikur se kisha menjen  [rolleyes1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Gomari eksitohet nga disa femra turiste ne plazh :p
« Pergjigju #14 Me: Dhjetor 01, 2009, 02:43:50 PD »
hahahhahhahahhaha ta paska fut friken pse nuk thua ti  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!